| ziggs a întrebat:

Voi ce credeti despre meciul de astazi dinamo Bucuresti-metalist harkov? eu sunt dinamovist si sper ca dinamo sa ii invinga chiar daca astia au o echipa puternica!

Răspuns Câştigător
| gabryelm3 a răspuns:

Si eu sper sa produca surpriza astazi Dinamo si sa castige, insa trebuie sa fim realisti, Metalist e o echipa mult mai buna, daca jucatorii lui Dinamo vor avea curaj cred ca pot sa invinga.

| ziggs explică (pentru gabryelm3):

Mi-a placut cum ai vorbit de aia ti-am dat funda! asta e am pierdut acum avem nevoie de minunea de la harkov!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maxfan a răspuns:

Sper ca dinamo sa castige!