| Vladimir8 a întrebat:

Voi pe ce pozitie jucați la fotbal?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Depinde, am avut meciuri cand la nevoie am jucat fundas lateral pentru ca era nevoie de cineva cu viteza care stie sa se apere si apoi sa plece pe contraatac, am jucat si in atac anumite meciuri, e misto sa te bati cu fundasii adversi pentru minge si sa marchezi dar cea mai potrivita pozitie pentru mine e de mijlocas, acolo ma simteam cel mai mult in largul meu, imi placea sa recuperez mingi la mijloc, adica sa blochez atacurile cat de mult posibil si sa dau pase sau centrari decisive pentru atacant sau sa sutez de la distanta atunci cand nu puteam sa pasez si n-aveam alta solutie mai prindeam niste bombe pe poarta de scuturam plasele. Am facut si meciuri bune jucand ca fundas, mijlocas sau atacant dar si meciuri proaste, depinde de adversar si de cat de mult chef aveam in momentul ala sau cata energie mai aveam dar de obicei ma bateam pentru a recupera mingea, bagam piciorul ca nebunul, nu dadeam inapoi nici cu d-aia mai solizi decat mine sau mai inalti, am avut destule dueluri fizice castigate cu d-astia.

| johnnny123 a răspuns:

Realizezi că dacă TU joci fotbal, asta nu înseamnă că TOȚI oamenii joacă fotbal, nu?

| Vladimir8 explică (pentru johnnny123):

E sectiunea sport și am pus întrebarea pentru cei ce joaca fotbal!

| raMLesS a răspuns (pentru johnnny123):

Realizezi ca oamenii care nu joaca fotbal pot pur si simplu sa nu raspunda la intrebare, nu?

| johnnny123 a răspuns (pentru raMLesS):

Realizezi că acum o oră i-ai spus unei utilizatoare că este "urâtă" în mod complet gratuit și grosolan, nu?

Așa că mai ușor cu observațiile, nu ești cel mai în măsură să faci asta.

| Vladimir8 explică (pentru raMLesS):

Sa nu răspundă atunci, eu am pus întrebarea pentru cei ce pot răspunde!

| raMLesS a răspuns (pentru johnnny123):

Da, probleme? Nu vorbesc cu inceli, dispari

| Vladimir8 explică (pentru raMLesS):

Ai răspunsurile unui copil frustrat!

| raMLesS a răspuns (pentru Vladimir8):

Bai baiete vezi ca nu vorbeam cu tine, beleste ochii aia mai bine si vezi cui i-am dat raspunsurile.

| johnnny123 a răspuns (pentru raMLesS):

Mărturisesc că a trebuit să caut termenul "incel" ca să înțeleg "jignirea". Dacă se referă la "involuntary celibate", nu m-ai nimerit.

Dar e ok, nici eu nu simt vreo plăcere să discut cu misogini homofobi care trebuie să-și verse frustrările pe fiare la sală ca să se simtă "bărbați". Iar spre deosebire de mine cu "incelul", tu te încadrezi perfect în categoriile alea.

| raMLesS a răspuns (pentru johnnny123):

Sala e doar sa ma mentin in forma si sa fiu sanatos, nu o fac pentru performanta si ca sa ajung cine stie ce bodybuilder profesionist care concureaza, nici macar nu sunt mare, am cu 5kg sub inaltimea mea si asta dupa ani si ani de sala laughing.
Tu esti incelul pentru ca cel mai probabil nu faci sala, probabil esti si gras, drept urmare mananci prostii deci esti si nesanatos, iar pe langa asta din cauza stilului de viata esti si neatractiv, iar asta te face frustrat si incepi sa dai raspunsuri aiurea la intrebari.

| johnnny123 a răspuns (pentru raMLesS):

Eu am tras concluziile despre tine bazându-mă pe lucrurile pe care le-ai scris pe acest site. Lucruri din care rezultă clar că ești misogin, homofob și mitocan.

Tu ai tras "concluziile" despre mine "bazându-te" pe absolut nimic.

Observi diferența? Probabil că nu, pentru că la sală nu se exersează și creierul.

Răspuns utilizator avertizat