| andrei213 a întrebat:

Vreau sa aflu unde se practica box in bucuresti dar la cluburi cum ar fi dinamo etc si cluburi de hochey si daca imi puteti lasa numerele de telefon si adresele de la respectivele cluburi dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| fafnir a răspuns:

O incerc sa te indrum, cat mai bine. Sub podul Grant e stadionul Rapid. Sala de box a clubului e sub tribune, poti intreba un badiguard sau pe oricine de acolo si iti arata unde e intrarea. Scrie deasupra, sala box. Aici au venit si ce a mai ramas din clubul de box Steaua care s-a desfintat. Vorbeste cu domnul maestru Modrogan.
Cred ca sti unde e stadionul Dinamo?!? Soseaua Stefan cel Mare big grin
Acolo, iar trebui sa intrebi la poarta ca nu stiu cum sa iti explic. Sunt multe sali de sport acolo, dar o sa gasesti, doar sa intrebi. Acolo incearca sa vorbesti cu domnul maestru Rapa(daca mai e acolo).
Mai stiu personal si clubul de box metrorex, e in statia e metrou de la unirii. Cred ca si acolo trebui sa intrebi ca nu gasesti straight face Eu cand am fost prima oara am intrebat o caserita si mi-a spus unde e intrarea.
Boxul e un sport foarte bun. Mai bine te duci in persoana decat sa vorbesti la telefon. Succes...