| Adrian22cluj a întrebat:

Vreau sa ajung un portar profesionist și doresc sa știu cum pot sa dau probe la echipe cum pot sa îi contactez etc

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Există e-mail, Facebook la cluburile profesioniste.

| IXIAlinIXI a răspuns:

E simplu, iti deschizi un canal de Youtube in care postezi antrenamentele tale si cat de bine aperi suturi care sunt foarte greu de aparat, devi vedeta si atragi atentie persoanelor potrivite in felul asta.

| Modzilian a răspuns:

Din cat stiu eu, ei isi aleg jucatorii/portarii, urmarind tinerii de la echipele mici. Deja jucatori chiar daca sunt in liga a... 14-a. Le place ce faci, iti propun sa mergi la ei.

| Adrian22cluj explică (pentru Modzilian):

Joc în liga a 4 a momentan