| Adelin072009 a întrebat:

Vreau sa dau la un liceu sportiv. dintre fotbal și handbal, la care e mai ușor?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Niciunu nu-i mai usor, ambele sunt foarte grele, fiindca se munceste 2-3 ore pe zi, facand antrenamente seriose.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu stii diferenta, e clar nu ai practicat nici unul dintre ele. Trebuie sa stii tu, in primul rand, pentru ce ai putin talent.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La fotbal, că la handbal trebuie să gândești mai mult. Iar tu cu ușorul asta cauți.

| ReddY25 a răspuns:

Depinde cu care din ele ești obișnuit