| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Vreau sa devin fotbalist.Dar am 14 ani si inca nu am inceput antrenamentele oficial.Am mers de cateva ori vara trecuta si antrenorii mi-au spus ca am potential.Vara trecuta,evident ca n-am mai mers dupa asta.Dar colegii de echipa, majoritatea fiind la lcub de vreo 3-4 ani ma cam calca pe nervi.Se merita sa incerc sa intru la juniori ca mai tarziu sa imi fac o cariera in fotbal? Nu se poate spune ca n-am ambitie dar ma omoara parintii cu scoala si daca iau o nota proasta pa, pa.Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| Doxi a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Daca nu reusesti te mai antrenezi, mai incerci.

5 răspunsuri:
| CaPoNe95 a răspuns:

Salut frate! iti zic eu! daca ai ambitie si cu adevarat vrei sa faci o cariera in fotball apuca-te! numai sta si pierde timpul! daca ai potential apuca-te! Iar treaba cu parintii cu notele proaste mi se pare o tampenie! incearca sa te duci la un liceu sportiv! si o sa iti fie mult mai usor! asa am facut si eu! si eu fac fotbal de 5 ani! multa bafta!

| CosminQS a răspuns:

Părerea mea e că nu poți să începi să practici fotbal de la 14 ani, eu am 14 ani și fac fotbal de vreo 7 ani. Așa că nu prea ai șanse.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru CosminQS):

De ce?

| CosminQS a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Păi totuși nu prea te văd mare fotbalist, dar dacă ai ambiție te poți apuca. Succes

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru CosminQS):

Nu conteaza, viitorul exista