| cristian_3714 a întrebat:

Vreau sa vad meciuri liga1 si nu stiu sa instalez sopcast cine ma poate ajuta.

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Vei vedea aici cum sa faci.Ca se descarci mergi la donwload.http://www.sopcast.ro/index.html

| Cosmin a răspuns:

Pai prima data iti downloadezi sopcastul; apoi trebuie sa folosesti doar IExplorer pentru ca, cu alt browser nu functioneaza, cauti un site care sa difuzaze digi sport, digisport+ si gsptv si cam atat.

| Nickelback a răspuns:

E usor trebuie sa gasesti programul bun de ceva cautama pe andrei.lucian95 si te ajut eu