| lalaomg a întrebat:

Vreau si eu sa ma transfer pe semnestrul 2 la un liceu sportiv (handbal) si problema este ca nu stiu daca se poate. Si daca se poate ce cluburi de handbal sau licee stiti din Bucuresti, Titu sau Targoviste?

Răspuns Câştigător
| dutza2 a răspuns:

Mircea eliade, daca esti interesata de un club sportiv css5...e cel mai indicat cu renumita d-na Covaci, cea care a ridicato pe Cristina Neagu... fundita plz!

2 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

In bucuresti sunt anghel salini, benjamin franklin.,thinking
astea le stiu eu sportivebig grin

| Mihaela_8602 a răspuns:

Phay cluburi de handbal? Css2, 181, Css5.big grin
Si licee: Anghel Saligny, Benjamin, Rahovita big grin