| Orbithh a întrebat:

Vreau un impuls pentru a putea slabi, ceva care atunci cand vreau sa mananc ceva care imi afecteaza silueta in mod negativ sa imi spuna ca nu este bine.

Răspuns Câştigător
| cristina6713 a răspuns:

Daca nu poti tine un regim exista si alte metode, poti manca mai lent, poti manca mai multe mese pe zi dar sa mananci cate putin la fiecare, si miscarea este buna, dar trebuie sa tii cont de ritmul cardiac de exemplu spuneai ca ai o bicicleta, poti face in fiecare dimineata pe ea.Intr-o dimineata faci 5 minute, in urmatoarea 8, in urmatoarea 11, cresti cu 3 minute in fiecare zi.Si sa tii minte sa nu amesteci cartofii cu carnea sau carnea cu paninea sau painea cu cartofii deoarece se digera atat de greu, e ca si cum s-ar da o lupta.Bafta si sper sa te ajute sfaturile mele!

1 răspuns:
| vika514 a răspuns:

Adica ce ai in vedere?