| anonim_4396 a întrebat:

Vrei cele mai tari ponturi de pariuri online?

http://greattips1x2.blogspot.com

8 răspunsuri:
| SmarandacheCarmen1967 a răspuns:

Da,sunt pasionata de pariurile sportive

| anonim_4396 explică (pentru SmarandacheCarmen1967):

Ai blogspot-ul...in fiecare zi pun cate un meci 99% SIGUR!

| SmarandacheCarmen1967 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica,nu inteleg,da-mi un pont pentru maine, ce sa pun, da-mi coduri stanleybet, te rog, multumesc mult

| anonim_4396 explică (pentru SmarandacheCarmen1967):

Ma refer la pariurile online!big grin...

| anonim_4396 explică (pentru SmarandacheCarmen1967):

Ok...iti pun 3 meciuri pe Duminica!
Meciuriile astea le-am pus si eu pe o suma destul de mare!

1.Newcastle Vs Manchester City

Man.City are un lot mult mai valoros iar cum de altfel se bate la titlu cu Man.Utd si fiind la egalitate de puncte nu au voie sa piarda.mergi pe 2 solist

Lyon vs Brest.aici banuiesc ca Lyonul va castiga si chiar acum mi-a venit in minte ca trebuia sa pun un 1x. sper sa nu regret ca am pus 1 solist
3.valenciennes vs PSG...PSG a fost la 5 puncte in spatele celor de la montpellier, acestia au gafat in ultima etapa si s-au apropiat la 3 puncte.PSG are o cota destul de mare, 1.90 iar daca castiga in deplasare va trece pe primul loc cu 2 etape inaintea finalului de campionat la egalitate de puncte cu montpellier dar la un golaveraj mai bun.eu zic 2 solist! am bagat si eu aceste 3 meciuri!

baga daca crezi ca o sa iasa vre unultongue...

| SmarandacheCarmen1967 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, ce suma sa pun?

| anonim_4396 explică (pentru SmarandacheCarmen1967):

Cat vreilaughing)...
dar tine minte...aceste ponturi sunt 95-99% sigure, deci totusi este o posibilitate sa nu fie vre unul din ele corecte!
grija mare!

| SmarandacheCarmen1967 a răspuns:

Da,daca esti dragut, nu imi doresc castiguri fabuloase, multumesc.

Întrebări recente