| lupuvictor a întrebat:

A-ti vazut vreodata formatiuni de lumini pe cer in forma de stol? Eu cunosc pe cineva care a vazut cu intreaga familie asa ceva. http://ozn-ufo.blogspot.com/......-luna.html

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu am vazut ceva de genul acesta :
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/....../halou.jpg
doar ca era la apus, se misca pe cer foarte incet (deci nu era un meteorit ), era la o inaltime destul de mica ...cam 500 de metri deasupra solului, si se misca paralele cu acesta!
Plus ca a aparut si la stirile protv, si ei au zis ca nu isi explica exact ce a fost!

| LaDiva a răspuns:

Ce tare! Eu eram am vazut cateva OZN-rui daca le pot spune asa. Doar ca era ceva gen: sa ii parasc pe fratii mei. De fiecare data cand ma duceam in casa sa o aduc pe mama, cand ma intorceam disparea orice. Era ca un avion, dar se misca in zig-zag si lua si curbe, si cam de trei ori cred ca am vazut.Nu mai stiu numarul exact, stiu doar ca eram la tara.

| NoChanceForUs a răspuns:

"Theeeey aaareee heeeeereeeee...":-s Intotdeauna mi-a placut seria Dosarele X.big grin Vad ca-ti plac extraterestrii, Victor.

| DanielJackson a răspuns:

Binenteles ca am vazut. dar, avioanele stealth au fost construite prin anii '50 daca bine stiu.dar dupa cat timp a aflat lumea de existenta lor? imagineaza-ti dupa cat timp vom afla despre avioanele sau aeronavele construite in 2011! pana aflam de ele le numim simplu... OZN

| Thomas_2346 a răspuns:

Ceau ieri 21 august 2011 am vazut un ozn
Ora 20:41 Locatia : Int-ro comuna din jud Hd
Plecam din parc cu o fata
Dedeasuptra unui avion apare o lumina stranie dar era distanta mare.Era alba si stralucea enorm si merge super repede.Nu era o stea cazatoare.Deoarece cand se departa o vedeam tot mai mica.Si lau curbele excelent de rapid.Am mai vazut si in timp altele dar nimeni nu ma crezut dar de data asta noroc ca am fost cu a cea fata si a vaz si ea