| romanita_7446 a întrebat:

A visat cineva acelasi vis de doua ori? eu am visat si e foarte straniu, nu stiu sa-l descifrez, dar are ceva la baza

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Am visat dar nu in aceeasi noapte.Eu nu cred in vise, sunt doar activitati ale creierului, activitati normale si Biserica spune ca uneori pot veni de la cel rau acele vise.Deci in nicio situatie nu trebuie sa credem in vise.

| mgtow a răspuns:

Stiu ca am visat o fata de cateva ori dar nu consecutiv ci o noapte apoi dupa un timp iar si erau diferite situatile.

| AG a răspuns:

Eu am anumite vise care mi se repeta foarte des, de exemplu de vreo 6-7 ori pe lunahappy. Nu stiu exact explicatia dar nu cred ca e ceva gravhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Annitu a răspuns:

Am vreo 3 vise pe care visez (m-am repetat dar las-o aşa) de când aveam vreo 3-4 ani...care m-au "marcat".

| Dunnamite a răspuns:

Inseamna ca problema din viata reala persista! poate sa fie o problema care urmeaza sa apara sau deja exista da' nu-ti dai seama de ea. de obicei, cosmarurile se repata!

| VadTot a răspuns:

Un vis care mi se tot repeta este cind ma urc in lift sa urc dar nu se mai opreste unde trebuie ci tot urca si ma speriu ingrozitor in asa fel incit ma trezesc cu o teama teribilalaughing)