| ladybird a întrebat:

Acum ca a inceput scoala iar avem teme, deci va rog sa imi spuneti niste tari care au colonii si care sunt acestea. Eventual sunt bune si niste site-uri...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fiti mai rai cu fata...va dureau mainile sa ii scrieti ca Romania are colonii in 95 % din tarile planetei?straight face

5 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Frate straight face. E greu să te uiţi în carte, în caiet? E greu să cauţi pe net? E GREU?!?

TPU NU E minigoogle.

| Munchkin a răspuns:

Dar pentru cultura ta generală, Anglia avea colonii, Franţa avea colonii... ş. a. m. d. Unde? Caută pe net.

| Munchkin a răspuns:

P. S: Rezolvă-ţi singură temele de acum înainte, altfel n-ai să înveţi nimic niciodată. Treaba ta...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Chiar ti-e lene, sau vrei sa te dai smecher? Ai auzit de manual?
Ai deschis vreodata o carte? Incearca...nu ai nimic de pierdut.
Mi-e si groaza ce a ajuns TPU...

| ladybird explică:

Greu sa gasesti ceva care sa te ajutestraight face
Oricum am invatat cevawinking