| Selly13 a întrebat:

Ajutor! de trei zile ma mananca gatul in interior si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Gargara cu apa calduta cu sare.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cidn sotia mea imi spune ca o maninca ceva eu ii raspund: "Maninca-l si tu pe el!" Sa-ti spun si tie la fel, nu ar fi un gest prea dragut, daca nu ai sti sa o iei in gluma...

| Duhovnicul a răspuns:

Aoleu, ai facut cumva deep throat? laughing

| DeeDee28 a răspuns:

Incearca ceaiul de menta indulcit cu miere de albina sau sirop de pin...la mine functioneaza

| BRG a răspuns:

Suge strepsils

| pensionar a răspuns:

Daca mai ai amigdale, nu poate fi decit o micro infectie; daca nu, e ceva postoperatoriu; un sfat : nu mai bea nimica fierbinte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic, sau ceaiuri.atata poate sa iti raspunda si un doctor care iti citeste mesajul. din pct de vedere energetic. poate vrei sa te impui cuiva, sau esti timida, sau din contra la partea opusa, sau nu ai tupeu sa spui cuiva ceva in fata ca sa te descarci.etc. nenumarate explicatii la un measj atat de mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un prieten cit mai repede.