| pisoias a întrebat:

Am un sot excentric. A adus intr-un borcanel un paianjen din specia vaduva neagra cu gind s-o zgindare si sa se lase muscat doar din motiv ca l-a mai muscat de doua ori si un anumit user Shin i-a spus ca nu erau din aceeasi specie din cauza ca nu aveau clepsidra rosie pe abdomenul negru ci paianjenul acela avea cica 6 puncte rosii pe abdomenul negru si nu era acelasi paianjen. Ce sa-i fac sa renunte?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Parasestel si casatorestete cu mine, am mania serpilor.

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu l-as arunca si as trage apa. Doar nu o sa ma certe pentru un paianjen, nu? Daca se supara, l-as convinge ca am facut acest lucru de dragul lui, ca sa nu ii faca rau.

| Vizitiul a răspuns:

Spune-i sa renunte de dragul tau. Daca nu renunta, n-ai pierdut nimic.

| harciog a răspuns:

Are dreptate tony cu psihianaliza dar vezi ca sedintele prelungite sa fie in pat si nu mai pune intrebari fara importanta la rubrica asta.

| elasexygagica a răspuns:

Se vede ca nu aveti viata sexuala activa

| ramonica1979 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Barbatii sunt ca niste copii mici, daca le spui sa nu mai faca un lucru, o sa il faca parca intentionat...happy

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Problema e ca vaduva neagra e specia deci ori e vaduva neagra ori e altceva.e ca si cum ai spune ca a adus un leu din specia leu.ca sa renunte ducetiva la o psihanaliza de cuplu. fara jignire asta e opinia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-l gadili pe burta. daaa cine are petele? paianjenul sau sotul? am si eu un paingan la baie in coltul indepartat.da a meu are ceas biologic.e dat in masa.a meu e vaduoiu negru.stau si, a gandesc... oareeee. aaaa?