| ultimato a întrebat:

Am visat Iepure gri fugind pe pereti iar eu fugeam dupa el...
Ce o fi insemnat?
E prima data cand scriu aici...

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Sper sa fie si @ultimato cand mai ne intrebi de visele tale, pacilea se face alte frectii.

| Vizitiul a răspuns:

Daca iepurele era gri, nu mai tii minte ce culoare aveai tu?

| Flav a răspuns:

Eu l-am visat alergand in gaura de soricel. Ce-o fi insemnand?thinking
Raspund tot eu: nimic!
Sau ti-e pofta de-o tochitura de iepure?thinking

| DorelSudoru a răspuns:

Ca o sa devii rabbitman daca fugeai pe peretilaughingAi grija sa nu te muste vreun iepure

| Annitu a răspuns:

înseamnă că începi s-o iei razna. glumesc. acum serios, uite:
Iepurele in vis inseamna o femeie de proasta calitate mincinoasa, barfitoare, egoista. Dincolo de aceasta simbolistica, visele cu iepuri au mai multe explicatii. De te vei visa ingrijind un pui de iepure, un copil vei avea de crescut. Nu este exclus sa fii nevoita sa cresti nu unul ci mai multi copii. Iepure de vei manca, in vis, semn de impacare este, vei trai in buna intelegere cu oamenii din jurul tau. Daca o fata va visa iepure salbatic, atunci aproape sigur il va intalni pe cel care ii va deveni sot. Iepurele de casa, vazut in vis, prevesteste noroc in casa si posibilitatea de a ramane gravida. Visul are semnificatii negative daca iepurele e prins in capcana sau iti taie calea.

| Nicky29 a răspuns:

Cred ca e simplu poate ai avut de a face cu vreun iapure in ultima vreme si subconstientu s-a gandit la el poate ca il alergai pe perete pentru ca asa is mai da frau liber imaginatia ta

| CookieșiParty a răspuns:

O fi noroc, sau asa gandesc eu.Ca la chinezi anul iepurele de metal este noroc.Du-te la psiholog.Noi doar iti dam niste raspunsuri.Noi nu stim ce o fi insemnand acest vis. Dumnezeu poate stie...
Noi doar ne spunem parerea.De unde sa stim noi? Poate altcineva stie...
Eh, eu doar atat am putut sa spun.pupici.pa!

| ionel_7321 a răspuns:

Cand mai visezi ceva... ori ce si esti curios ce inseamna intra aici ->www.visele.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te calugaresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da-te jos de pe perete ca o sa cazi si faci buba, iepurele de abia asteapta sa te vada ca nu mai poti fugii si o sa vina sa te pape, sunt doar visuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai spune! ntz ntz ntz, eu stiam de oameni care alearga pe pereti dar daca au inceput si iepurii e de belea, pocaiti-va cat mai aveti timp

| rahelyta a răspuns:

Ca esti slab la alergatwinking

| ultimato explică:

Va spun eu ce e!
FURT mi s-a furat gianta din mana deci asta inseamna am vrut sa vad ce mai zice lumea