| jurchisr a întrebat:

Anul acesta termin a 8-a si trebuie sa tin un discurs. Unde as putea gasi un model care sa ma inspire?

5 răspunsuri:
| allube a răspuns:

Sa inteleg ca esti sef de promotie? Nu e greu, trebuie sa faci referire la profesori, la colegi, eventual ceva momente hazlii petrecute pe parcursul anilor....nu cred ca gasesti undeva, cauta pe internet

| GreenSky a răspuns:

Ti-l dadeam pe cel care l-am tinut eu... dar l-am uitat la restaurant...eram km ametita... ohhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos sa ramii lucida si sa spui fara emotii exact cea ce simti intr-adevar fara alte pregatiri.

| Sara a răspuns:

Lasa mi msg cu id ul tau. si iti ofer un model.

| juniper a răspuns:

Si eu termin a 8-a happy