| Asdfasdefta a întrebat:

As vrea sa intalnesc persoane wiccane. Sunt pe aici whistling? Sau daca nu, dati-mi un site ceva.

13 răspunsuri:
| MeScorpion a răspuns:

Cauta la matrimoniale.

| DorelSudoru a răspuns:

LollaughingSi am ajuns sa vorbesc cu fanatici pe TPUlaughingMa wiccanilor cu tot cu zeitatile vostre sunteti considerati baieti rai daca mai credeti in alti zei.

| muzicalBoX a răspuns:

Da un anunt in ziar da la noi in tara sigur nu gasestii tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Asdfasdefta explică:

Pai desi wicca venereaza o zeita si un zeu, eu venerez mai mult zeita. Si cateodata, mai tin cont si de afrodita, diana s Alti.

| Asdfasdefta explică:

Mda.Mersi pentru raspunsurile inteligente. Cand o sa puneti si voi o intrebare serioasa, eu o sa va raspund la fel. phbbbbt
Bine ca nu sunt eu aia rea devil ca va dadeam nefolositor si stupid pana acum.laughing

@ mhn24, o cunosti personal? raised eyebrows laughing

| Asdfasdefta explică:

Uaaau. laughing Pai daca e lesbi cum a fost iubita ta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti politeista?

| Deeu_1723 a răspuns:

Poate că e bisexuală, dacă a fost Mihnea cu ea.

| Deeu_1723 a răspuns:

Trist.

| marwitch a răspuns:

Eu sunt wiccana. Ceva, un nume, o varsta, poti sa-mi dai? Sa incepem o conversatie ca lumea happy Eu sunt Cristina. Incantata.