| bluesky a întrebat:

As vrea sa stiu semne psihologice! Ex: Daca iti musti buza esti agitat.sau ceva de genul asta! Mai ales semne care te dau de gol la scoala, cand esti emotionat ca nu ai invatat! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Citește o carte de psihologie cu cele patru tipuri de temperamente umane și ai să înțelegi mai bine starea ta psihică.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Eu cand nu invat, dar asta nu se intampla, atunci stau cu gura cascata si mi-e capul calendar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci cit mai mic si privesti din ce in ce mai vinovat proful.

cami
| cami a răspuns:

Se vede pe fata laughing nu-ti mai trebuie niciun gest. A, si asa ca^^^^^ completare. dai din picior. Ceva de genul Parkinson-ului.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Hmmm.iti bate inima tare si incepi putin sa tremuri laughing>>>iti musti buza, framanti mainile si te racesti... te rosesti etc tec

| rozalia25 a răspuns:

Limbajul trupului se numeste cartea de care ai tu nevoie.

| arysa a răspuns:

De obicei cand o persoana nu invata sta cu capul in jos, rasfoieste caietul, e destul de agitata.