| Blastphemy a întrebat:

Ați avut vreodată un vis lucid? Cică asta ar indica faptul că persoana respectivă ar avea o inteligență superioară. Eu am avut multe... și încă mai am foarte des deși nu mă consider atât de inteligent pe cât se zice despre astfel de persoane.
Deci, dacă ați mai avut, ce experiențe ați manifestat?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Da, am avut

acum cateva saptamani am avut un vis lucid, combinat cu paralizie in somn si trezirea din vis in vis
a fost o combinatie haotica si extrem de neplacuta

| Blastphemy explică (pentru Doub):

Paralizie în somn... am avut de multe ori daț nu a fost chiar cine știe ce față de coșmarurile pe care obișnuiam să le am de mic. Mai nasol e să ai paralizie în somn, dar să pară foarte real cu tot cu ciudățenii și tot tacâmul. Horror.

| Doub a răspuns (pentru Blastphemy):

Mda, am experimentat destule

| RAY a răspuns (pentru Doub):

Si eu la fel, paralizat tot corpul si eram treaz =un cosmar

| Blastphemy explică (pentru Doub):

Era și un documentar despre paralizia în somn: "The Nightmare". Super-creepy.

| Doub a răspuns (pentru Blastphemy):

Bine ca mi-ai spus sa nu ma uitlaughing

| Blastphemy explică (pentru RAY):

Da, vezi The Nightmare (2015) și ai să mă înjuri.laughing

| Blastphemy explică (pentru Doub):

M-a cam marcat. Nu te uita!laughing)

| RAY a răspuns (pentru Blastphemy):

O sa il vad, danke

| Blastphemy explică (pentru RAY):

Vezi-l pe răspunderea ta. Din moment ce ai mai avut de astea... să nu se mai repete...

| RAY a răspuns (pentru Blastphemy):

Imi place chesti de genu

| Blastphemy explică (pentru RAY):

Aș da două funde pentru că răspunsul tău e super-creepy dar nu se pot da două funde. Damn it!laughing

| RAY a răspuns (pentru Blastphemy):

Daca esti fata da mi un sarut de la tine din corason

| Blastphemy explică (pentru RAY):

Eventual din testosteron. Hmm. nici măcar. Pomohaaaci! Hai că ai treabă!laughing

| untaken a răspuns (pentru Doub):

Asta nu-i vis lucid. Mai intereseaza-te asupra problemelor tale.

| Doub a răspuns (pentru untaken):

Dar ce a fost?

| untaken a răspuns (pentru Doub):

Este un subiect controversat cu multe raspunsuri. Fa niste cercetari in acest sens si vei afla mai multe.

| Blastphemy explică (pentru Doub):

De fapt, trezirea dintr-un somn într-altul mi-e ceva foarte familiar, dacă stau să mă gândesc mai bine. Da, nasol tare.

| Doub a răspuns (pentru Blastphemy):

M-am ttrezit din vis in vis
apoi iar din vis in vis
si da, exact, inca o data din vis in vis

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare a fost când am visat ca m-am trezit, m- am ridicat n fund, m-am scărpinat etc. Îți dai seama ce șoc a fost când m- am trezit pe bune?