| membrugirl2010 a întrebat:

Ati simtit vreodata vreo fantoma langa voi? credeti in spirite?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu de multe ori simt ca e cineva in camera mea.
simt o prezenta.dar nu e nimeni.
dar cred ca e doar imaginatia mea, sau poate nu straight face

10 răspunsuri:
| ramona30 a răspuns:

Nu la ambele intrebari.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Urmareste emisiunea de pe Zone Reality, cu mediumul John Edward. Este extrem de interesanta. Acest medium, dupa cum el si explica publicului numeros de la sedintele din sala, poate comunica cu spiritele din lumea de dincolo prin extravaz, extraauz si suprasimt. Sunt date detalii extraordinare acolo. A fost intrebat intr-una dintre emisiuni, cum percepe el sufletul de dupa moarte. Si a raspuns ca pentru el omul este ca un pahar cu apa, desigur plin, paharul fiind trupul, iar apa sufletul. Cand sufletul trece dincolo, paharul ramane, dar sufletul nu mai este vizibil. In schimb, in atmosfera, pe undeva, sub alta forma, acea apa exista. Pe mine m-a convins.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| ElySa a răspuns:

Eu sa fiu sincera cred in spirite dar nu in sensu in care cred toti ceilalti ca ele doar te bantuie si da am avut experiente fara sa vreau eu big grin chestia cu bantuitu` e o mare prostie la fel si moartea spiritele nu sunt nici macar morti ele nu mai traiesc da continua sa existe

| Aldebaran a răspuns:

Da. Chiar traiesc cu convingerea ferma ca exista spirite pretutindeni si sunt dornice de a comunica cu noi doar ca noi. in ipocrizia noastra alegem sa ridiculizam problema. //Da am simtit de multe ori fantome si unele energii. Daca mai exista cineva pasionat de asemenea lucruri... sunt deschis sa impartasim cunostinte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am simtit asa ceva niciodata si nu cred in spirite care sunt printre noi

| Cesara a răspuns:

Pai sa fiu sincera eu nu cred! si la discovery chanel la fenomene strany uny zic cas adevsarate da eu nu cred sau daca exista spiritele sunt acei oameni care au murit si aveau mari probleme sau au fost omoratzi de cineva si nu pot sa plece pana cand nu vor fi razbunati!

| coccinella a răspuns:

Nu, fii serioasa.

| virushack a răspuns:

Sincer da
dintotdeauna vad spirite si le aud si chiar ma si ranesc asa ca da
cred in spirite