| FanNane95 a întrebat:

Ati visat vreodata sau vatzi inchipuit macar cum e dupa ce mori?

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Nu cred ca e om sa nu isi puna intrebarea asta
Eu una mama gandit de n ori SI din pacate singura ex mai logik pe care mi-am putut'o oferi a fost k nu o sa fiu constienta de nimic. si ca va fi un somn vesnic fara visehappy

9 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Nu.
Dar ma gandesc la reincarnare ca posibilitate.

| sorin a răspuns:

Mai rau ca pe pamant nu cred ca estelaughing. Nu stou ce sa zic, mori si ajungi undeva, de fapt sufletul dar unde nu stiu sa iti zic.

| Luiza_4305 a răspuns:

De foarte multe ori m-am gandit la acea clipa...cred ca odata si odata cu totii ne intrebam ce inseamna,, moartea", si incercam sa ne-o explicam intr-un fel sau altul...moartea nu-i ceva infricosator, e mai ingrositor ce se afla in spatele mortii...

| machupicchu a răspuns:

Daca este ca atunci cand am fost in moarte clinica, va pot spune ca este extraordinar de bine... mi-a parut rau ca m-am trezit, pentru ca au reaparut si durerile...
Orice si oricum va fi, personal nu cred ca aceasta minte impreuna cu bagajul de cunostinte acumulate timp de o viata, va putea disparea asa... ca si cand nu ar fi fost nimic... Dar voi vedea...
Deocamdata : sanatate.

| alinutzacodruta a răspuns:

Mi-am inchipuit asta de multe ori... e tare naspa.sad

| Marry:X a răspuns:

Buna. Da am visat cum o sa fie dupa moarte. Se facea ca am ajuns intr-un loc cu multa lumina si niste casute maronii si scria pe o poarta mare in forma de cruce :RAI. Doamne ce fain arata:X;happy. Dar sper sa nu ajung prea curand acolohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Ca si atunci cand dormi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De visat, n`am visat, dar de imaginat mi-am imaginat!
:Xlove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosu documenteaza=te pe net sa vezi acolo ce zice: Dupa moarte se va intmpla in felul urmator :viata este un vis si cand te trezesti vei fi un inger,,,,, sau mai zicea ca :ce iti imaginezi in viata noastra de zi cu zi tu insutzi vei trai pe lumea cea=lalta... sau in viata anterioara vei fi duss la judecata unde si pereti vorbesc si haina dupa tine vorbeste tot prinde viata,,,, am si o intrebare,, imi puteti raspunde? Cum te simiti dupa ce mori? puneti singur intrebarea cum te simti?thinking