| onuta a întrebat:

Au fost momente in care nu ati iertat? Cum v-ati simtit?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Totdeauna iert; dar nu totdeauna inteleg faptele pe care a trebuit sa le iert:de ex.rautatea gratuita. Un nou an fericit!

20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Unele lucruri nu se pot ierta. Cum m-am simtit? In niciun fel, pur si simplu am separat drumurile vietii.

| Razvan a răspuns:

Eu in general nu prea iert.Si in marea majoritatea a timpului am mustrari de constiinta din cauza asta, deci nu e un sentiment prea placutsad

nony
| nony a răspuns:

M-am simtit naspa, am pierdut o jumatate de prieten. Dar nu am regretat niciodata alegerea facutá.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru mine nu există nimic de neiertat.

| anad a răspuns:

In unele momente, in care nu am fost ranita grav, nu am iertat, dar apoi, da, si mi-a parut rau fiindca am inteles de ce m-a ranit.Au fost si momente in care nu am iertat si nu imi pare rau fiindca realizez cat as fi fost de nefericita.(tradarea e mult prea dureroasa si nu merita iertare)

| miauu a răspuns:

Da au fost. M-am simtit cu adevarat femeie ca am stiut sa pun piciorul in prag si n-am cedat.am facut ce mi-a dictat inima
tongue
tu?

| Cryssy a răspuns:

Da. Au fost. Credeam ca nu o sa pot sa iert niciodata acea persoana, dar mi-am dat seama ca nu va schimba cursul vietii cu nimic daca o iert sau nu, si acum cred ca am resit sa o iert. Cum m-am simtit? Stiu doar ca eram distrusa.
Dar asta e viata.

| Orannginna a răspuns:

Da si era vorba de o buna prietena (credeam eu oh go on ). Si m-am simtit bine pentru ca stiam ca chiar nu mai merita vreun gram de bunavointa din partea mea. happy

| NomberOne a răspuns:

"Totul se iarta, nimic nu se uita."

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da, nu am iertat-o pe prietena mea, una din cele mai bune deoarece nici ea nu ma iarta de obicei, imediat. In primele zile ( adica prima sau a 2a zi ) nu m-am simtit prea bine, deoarece eu ma obisnuisem sa vorbesc cu ea mai mereu, de vreo 10 ori pe zi big grin. Dupa vreo 3 zile, ea s-a decis sa ma faca sa ne impacam si sa fiu mandra ca m-am impacat cu ea, dupa o lunga cearta de 3 zile, ne-am impacat, asa ca m-am simtit fericita, si... in mod deosebit mandra de eawinking

| dragalasica a răspuns:

Da, au fost momente in care nu am iertat.totusi,orice ar fi, noi trebuie sa iertam. dar daca nu facem asta pana la urma tot noi o sa ne simtim prost...

| dynasmile21 a răspuns:

Iert, dar nu uit! happy

| Smackdown a răspuns:

Foarte bine.Chiar mi-a placut asta.

| Aries90 a răspuns:

Nu. Am avut perioade in care pastram resentimente dar nu imi faceam decat rau. i-am iertat pe totsi cei care m`au ranit, dar lucrurile astea nu se uita, si daca a fost ceva grav, nici ei nu se mai numara printre prietenii mei.

| simona_1150 a răspuns:

Da. Ca o proasta. Pentru ca eu am avut de suferit. Si pers pe care le-am iertat, si-au batut joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, foarte bine m-am simtit, pentru ca eu sa ajung sa nu iert pe cineva dureaza, si daca am pus stampila musai semnez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am iertat pe toti oricat de mult m-a durut pentru ca asa sunt eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, fac parte din viata, o sa ne amintim cu zambetul pe buze pana si de acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am iertat pentru ca trebuia sa ma apar.Dezastru.

| abel_8457 a răspuns:

Da...si nu cred ca am sa iert vreodata o asemenea tradare.falsitate.invidie in tacere, injunghiere pe la spate poate pe un strain as fi iertat dar un frate.mai greu pentru mine nu mai exista.