| InVisible99 a întrebat:

Care stie cum as putea sa desenez un cub, con, piramida sau sfera in Turbo Prolog(un site ceva). Dau funda big grin

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu cred ca mai gasesti documentatii pentru programe moarte de mult, dar inviate de sistemul romanesc (mort si el) educativ. Cred ca ar trebui sa vezi cum tragi niste linii drepte si apoi sa stabilesti niste puncte in care sa se incadreze acele linii drepte. Cauta Lines sau Draw Lines... ceva de genul.