| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre hipnoza? este bine sa se faca, are ceva efecte neplacute etc.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Este bine sa se faca, da.
Poate si imposibil, dar in orice caz, bine.
Numai sa nu se uite sa se si des-faca, intelegi.
Sa vezi atunci efecte! neplacute.

| Vizitiul a răspuns:

Mai bine trag o betie si ma las pe mana unei fete care stie "meserie".

| DBlack a răspuns:

Este bine sa se faca da, atat timp cat acela care o face. stie sa readuca totul la normal cum era inaintehee hee

| DorelSudoru a răspuns:

Eu vreau sa ma hipnotizez singur

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Din cate stiu eu este folosita fff des de majoritatea dintre noi constient sau inconstient pentru a obtine ceva.dar ceea ce mai stiu eu este ca trebuie sa ai cunostinte in cauza.

| Cosmin_Iacobet_1981 a răspuns:

Hipnozarecreationala.ro sau http://atelier. hipnozarecreationala.ro sau http://hipnozarecreationala.ro pentru a te lamuri ce si cum este hipnoza. Daca știi ce faci are doar efecte plăcute, dacă nu știi atunci învață