| alexutza222 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti despre urmatoarele feluri de relatii, ce iesi/ daca iese ceva?

Baiat rau + Fata buna=...

Baiat rau + Fata rea=...

Baiat bun + Fata rea=...

Baiat bun + Fata buna=...

Ma refer la relatii cat de cat serioase, nu de o noapte.
Am pus intrebarea la aceasta categorie in speranta ca voi primi niste raspunsuri serioase, pe baza experientei dvs. sau a tipologiilor psihologice.

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Baiat rau + Fata buna= Este posibil.

Baiat rau + Fata rea= NU o sa se inteleaga

Baiat bun + Fata rea=Da, merge.

Baiat bun + Fata buna=Merge.

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna, alexutza222!,
De ce sa nu iasa ceva? Ce inseamna ''bun'' la tine? Omul perfect? N-ai sa vezi asa ceva... Dar, ''rau'' -ce inseamna la tine?
Scuza-ma, dar fata rea sau baiatul rau, astia la tine- nu-s normali, afectuosi, creativi, capabili sa ofere si/sau amuzanti, plini de compasiune etc..., ca si ceilalti 'buni'?
Suntem extrem de diferiti si complicati, atunci cand vine vorba de noi insine, ba chiar si schimbat-ori. Nu ne cunoastem indeajuns. De pilda, nu putem fi compatibili in comunicare si in modul de viata, cu oricine, sa spun asa.
Se zice ca, ''iubirea orbeste''; iar cand e sa dam peste acea persoana- 'potrivita', poate sa ni se para cea mai buna, idiferent de parerea celorlalti.
Asadar, trebuie sa existe intotdeauna 'intelegere', si acea chimie -intre x si y, ca sa se poata uni. Sunt multe de spus..., in fine, numai bine!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iese o relaţie dintre un băiat şi o fată.

| Flav a răspuns:

Ai un trifoi?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Rasistă?!
N-ai zis nimic de relaţiile dintre homosexuali. Că acum s-a legalizat şi mariajul dintre ei şi alea, alea. no talking
Sunt de acord cu @ErotiqueConseils în ceea ce priveşte răspunsul la întrebare.,batting eyelashes

| Dumnezău a răspuns:

1.O inraieste el si pe fata, sau o face caraus de droguri, nu-ti fa tu griji.Nu prea merg relatiile astea,de aia nici nu gasesti,decat foarte rar. Fetele cuminti, in general nu cauta de-astia rai, ci mai degraba grijulii si atenti cu ele.
2.Mda...s-au intalnit la momentul perfect.Ca sa spun sincer,cred ca amandoi sunt niste depravati,dar se pot iubi,ca na',cui pe cui se scoate,dar nu prea rezista de obicei fiindca nu pot sta impreuna din cauza tentatiilor, de orice natura, mai ales psihice
3.Niciodata! Niciodata! Niciodata! Nu prea exista cuplul asta,poate doar in desene animate.Dar,in orice caz, ea o sa-l insele dupa maxim o saptamana, ea o sa-i spuna ca e copilul lui si restul il stii si tu
4.Hmm...eu din ce stiam calugarii nu au voie sa aiba relatii cu calugaritele laughing Acum,la modul serios,sunt draguti amandoi,cuminti,au incredere unul in altul,nu beau/fumeaza, pe scurt, un cuplu fericit in majoritatea cazurilor.

| BigBang a răspuns:

Iti dai seama ca oamenii sunt diferiti si aceste stereotipuri nu au neaparat relevanta.Plus ca eu am intalnit persoane de toate genurile si care se inteleg perfect, in ciuda asemanarilor sau a diferentelor.salut

| pwp a răspuns:

Baiat rau + Fata buna=Merge
Baiat rau + Fata rea=nu merge
Baiat bun + Fata rea=merge
Baiat bun + Fata buna=merge

prfml
| prfml a răspuns:

1- Baiat rau fata buna (iese bine daca baiatul nu intinde rau coarda si se potrivesc de minune la pat), 2 - Baiat rau, fata rea (s-ar desparte mai devreme sau mai tarziu, se potrivesc la pat dar totusi se inseala unul pe celalalt), 3- Baiat bun, fata rea (fata face ce vrea din baiat, il are la dispozitia ei, relatie care dureaza ), 4 - baiat bun, fata buna ( probabil monotonie sau invers relatia perfecta)

| lplostonyou a răspuns:

Iese o corcitura happy scuze dar nu am putut sa ma abtin happy