| selenabia007 a întrebat:

Cine imi poate spune cum creezi un cristal magic in jocul "Mega cristale magice" pentru ca am pierdut instructiunile.

3 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Pui apa pui praful il inchizi il ti la oare and il la i cateva aptamani

| cυρcαкє a răspuns:

Te referi la ala care face reclama? La ala cred ca pui alea care face cristale pui apa si cred ca atat.Eu am vazut asta la reclamalaughing.

Pa-pa!

| Pantera1blackinIP a răspuns:

Hey pai. iei o oala nu de aluminiu de fier e mai bine fierbi apa. pui apa in cana gradata pana la 100 ml si torni in canuta accea mare. mai pui un pahar de apa clocotita in cana gradata tot 100 ml pui prafu ala galben inchizi ermetic o lasi 60 minute sa se raceasca. dupa iei roca o speli cu apa rece. o pui in apa. in cana accea mare aa si amesteca la prafu ala galben roz verde albastru depinde ce ai dupa ce ai pus roca pui cristalele inchizi ermetic. o lasi 24 de ore la lumina inchisa sau deschisa. dupa 24 ore o lasi deschisa borcanu. in 3-4 saptamana ai cristale mie mi-a mers am cristalele cat pumnu