| eu_5214 a întrebat:

Buna exista o solutie care sa imi ramana parul drept pentru cateva luni sau nah nu stiu ani laughing ast rasp urgent plz

Răspuns Câştigător
| KaRioKa a răspuns:

Singura solutie pentru a avea parut drept pentru mai mult timp, asa cum iti doresti este sa mergi la salon si sa ti-l faca acolo.u niste solutii speciale.si o sa fie asa permaent drept.dar cand va incepe sa creasca de la radacina, va creste cret iar.sau cum il ai tu natura! sper sa-ti ajute raspunsul meu... funda?

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Sa-ti bati un piron in cap duda ce esti sa iasa fumul, poate vezi si tu ca aici nu este coafura.

| Flav a răspuns:

Da! Ai vreun chenar?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Da, e filosofie totală să ştii dacă să-ţi îndrepţi părul pentru 2 ani, sau pentru 2 ani juma'.
Grea, grea întrebare.
You don't understand, you don't know, you're lost. yawn

| Malphas a răspuns:

Ştiinţific tare procesul de îndreptare.

| corasa a răspuns:

La cat de proasta esti, intr-adevar e STIINTA SI FILOSOFIE sa-ti indrepti parul. Sfatul meu e sa pandesti muncitorii cand asfalteaza soseaua si sa te arunci repede sub utilajele de tasat.

| Alunuca a răspuns:

Da, exista o solutie de permanent pentru indreptat parul, cum e si pentru odulat. Se gaseste in saloane, dar nu sunt sigura daca si la noi in tara.