| Pucca_5593 a întrebat:

imi trebuie Baltagul Filmul site`ul de unde il pot viziona mai bine zis
fara intrerupere
dar vreau sa contina toate personajele si toate intamplarile cartii:X
dau fundita pentru. cel mai bun raspuns puppy dog eyes
imi trebuie pana maine:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei un film BALTAGUL mai complet decat cel existent? pai nu exista. exista doar un film BALTAGUL.si nici un film nu urmeaza 100% textul cartii.si cand citesti romanul, si te pui in pielea personajului, si incerci sa simti ce a simtit personajul, nu se compara cu a sta la tv si a privi.tv-ul este insensibil si ochiul care-l priveste aproape la fel.inima simte.

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Mai bine citeste cartea... Se citeste usor. (si e o mizerie)

| sufletdecopil_1208 a răspuns:

Http://filme-online-romanesti.blogspot.com/2010/04/baltagul-1969.html

dar cel mai bine este sa citesti cartea intai.
Mult succes!