| DamiPapucii a întrebat:

puteti sa-mi explicati si mie termenul de virgina.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Echaursi a răspuns:

Virgina - femela care nu a intretinut relatii sexuale cu un mascul.
Virgin - mascul care nu a intretinut relatii sexuale cu o femela.
In cazul in care, virgina introduce in, vagin diverse lucruri, cum am mai vazut aici pe site [ ex : coada de matura.banana,dildou etc.] nu mai are valabila virginitatea, adica nu mai e.

8 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

Sa nu fi facut neve sex big grin

| Gabriela_6882 a răspuns:

O fata care nu a avut niciodata relatii sexuale cu un baiathappy

| auroraa a răspuns:

Fata care nu a intretinut niciodata relatii sexuale

| claudiuxs a răspuns:

Depinde, ce varsta ai?

| Ataaaat a răspuns:

Oamenilor, virgina nu inseamna himenul acela. Poti sa intretii relatii sexuale si sa nu ti se rupa himenul, poate sa il ai mai elastic, dar asta nu inseamna ca mai esti virgina. Stiu un baiat care a intretinut relatii mult si bine si nu i se rupsese ata. ( La baieti e o ata ).

| Laura a răspuns:

Mda, toți au dat răspunsuri referitoare la sex. laughing virgin = nefolosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgin, daca se refera la om, face aluzie la puritatea fizica, care e asociata cu lipsa dintotdeauna a relatiilor sexuale. Cand insa se vorbeste despre teritorii, de exemplu, semnifica faptul ca locul nu a fost "chinuit", "vandalizat" de prezenta omului, ci si-a pastrat forma absolut naturala, salbatica.

| BebeStrumf a răspuns:

Cea care nu a avut niciodata relatii sexuale; feciorelnica.