| TheFeeye a întrebat:

Buna TPU (:.
Aaa nu stiu cum sa zic., vazusem mai de mult un documentar sau asa ceva si era n tip care vorbea despre faptul ca toate religiile sunt la fel, si sunt un fel de control. NU mai stiu cum se numea, il vazusem pe un blog stiintific, daca stie cineva cum se numea clipul, poate sa imi zica, va rog frumos. puppy dog eyes
Nu este vorba despre Zeitgeist, dar tipul are cam acelasi subiect, va rooog frumoos ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Salut. Îți las un link, tipul se numește Nassim Harramein, susține un meeting științific de vreo 8 ore, divizat pe net în două părți.
http://video.google.com/videoplay?docid=-307198015401224128

În link-ul ăsta vorbește ceva despre religii, e a doua parte a meetingului, dacă îl recunoști încearcă să cauți partea care te interesează pentru că dezbate mai multe teme. Sper să fie ce cauți.