| myruna2012 a întrebat:

Am o intrebare destul de rara...ce se intampla atunci cand e luna plina?

Ofer panglica

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Cand e luna plina, somnambulii umbla pe acoperisuri.

| Kaℓi a răspuns (pentru Kaℓi):

Myruna2012, sper ca stii ca glumeam!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te mananca fundul, s-ar putea sa ai viermisori laughing
Asta stiu SIGUR! Cand e luna plina, se recolteaza probe de chestii ca sa se depisteze ouale de oxiuri.
Restul sunt mituri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual e o noapte mai luminoasa decat atunci cand e semiluna laughing
Dar numai daca e cerul senin, si de-aia umbla si somnambulii lui Kali pe acoperis, sa vada sa nu se impiedice rolling on the floor

| apopa2024 a răspuns:

Gasiti servicii de calitate pentru repararea, renovarea si montarea acoperisurilor cu maestri experimentati - https://anunturi-reparatii-acoperis.ro/