| Ramona445 a întrebat:

Am si eu o intrebare cred ca eu am bioenergie desii eu nu stiu cum sa demonstrez asta in afara ca pe cineva doare capu si ii iau durerea si mai tin si obiecte de metal... sa imi explice cineva cum sa imi dau seama ca am si cum sa folosesc asta. Sa vorbeasca doar cine stie!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Te duci la un psihiatru. În acest fel îți vei da seama de foarte multe lucruri, te asigur.

| Ramona445 explică (pentru T0T):

Esti sigur ca la psihiatru? laughing

| T0T a răspuns (pentru Ramona445):

Da, psihologul nu prea ar putea face cine știe ce în cazul ăsta.