| ConstiintaTa a întrebat:

As vrea sa aflu cat mai multe informatii despre Padurea Baciu din Cluj.Am cautat pe net multe articole, poze si dovezi video ca acolo s-ar fi putut intampla ceva paranormal/spectaculos dar nu am gasit ceva foarte >concret.Multumesc!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu găseşti ceva concret pentru că nu există ceva concret.
În afară de nişte copaci cam strâmbi, nu se întâmplă nimic paranormal în pădurea Baciu. E o pădure ca oricare alta.

Salutări de la Cluj happy.

| Șosețică a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......urea-baciu

Citeste peaici... mie nu mi se pare prea credul dar nah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit si eu. dar nu stiu prea multe. confused Cica se aud niste zgomote ciudate. Si e adevarat, mosul meu a auzit si nu are nici`un motiv sa mintastraight face.

| ConstiintaTa explică:

Multumesc,Sunshine, dar deja am gasit articolul asta.As dori tousi ceva mai rar gasit pe internet, ceva marturii sau argumente credule.