| oanaoana_5102 a întrebat:

Ce cadou de craciun ii pot face tatalui meu? Are aproape de toate. ma ajutati pls?

Răspuns Câştigător
| Cata96 a răspuns:

Un set care sa aiba(spray+deodorant+gel de barbierit...) nu prea am experienta dar stiu ca asta i-a placut tatalui meu.
funda?winking

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cadouri pentru tata

Adesea, este mult mai simplu sa ii cumperi un dar unei femei. Te gandesti, in orice caz, la ce ti-ar placea tie. Dar barbatii au alte gusturi. Iar cand vine vorba de tatal tau, este si mai dificil...
Iata cateva sugestii din partea noastra. Bineinteles, pot fi adaptate in functie de personalitatea si preferintele fiecaruia in parte, insa o lista cu mai multe idei, din care sa alegi, cu siguranta iti va veni in ajutor. Asteptam si propunerile tale!
carti
curea
obiecte vestimentare (camasa, pulover)
fular
manusi
cosmetice (parfum, apa de toaleta, aftershave)
aparat foto digital
album foto
rama foto
fotografie cu tine sau cu intreaga familie, inramata
telefon mobil
ceas de mana
sticla de vin vechi + accesorii (suport pentru sticla)
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)
cana personalizata
portofel
port carti de vizita
jocul preferat (sah)
colectie de CD-uri cu muzica preferata
minge de fotbal
glob zapada
breloc
pipa, bricheta personalizata sau un set similar
geanta diplomat
masa la restaurant pentru tatal si mama ta
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
lampa de citit
I
Sursa:eva.ro

Numai bine

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă are de toate, merge ceva simbolic!
Pa, pa.

| rebb a răspuns:

Nu are cum sa aiba chiar de toate. Trebuie sa gasesti tu un obiect de care totusi ar mai avea nevoie. Daca nu, cumpara-i ceva personalizat sau confectioneaza-i chiar tu un obiect simbolic care sa reprezinte ce fel de tata este.

| Stefy_5345 a răspuns:

Ii poti da bani

| Alynutzaaa a răspuns:

-un diplomat frumos din piele!
-o pereche de manusi din piele
-o sticla de bautura mai scumpa!
-o halba de bere personalzata sau ceva personalizat cu o poza de fam! ( daca spui ca are aproape de toate ceva personalizat l`ar face sa se simta bine )
-un tort frumos cu o dedicatie din partea ta! ( nu e ceva care dureaza dar ar fi un gest frumos )

-

| onutza98 a răspuns:

Buna oana pai depinde si de varsta daca are intre 30-40 pai o camasa ( marimea o iei pe ascuns) o curea un parfum sau un deodorant tot asa te uiti la ce ii place sau chesti personalizate sau simbolice cum ar fi un prosop cu numele lui pe el un ceas cu poza familiei voastre un tricou personalizat eu stiu cu mesaje :d sper sa te fi ajutat funda plsplspls

| AlexandraHristov a răspuns:

Ti-am recomandat si la cealalta intrebare. Vezi pe: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| Mist a răspuns:

Ii poti lua o pereche de pantaloni sau o geaca de iarna sau orice haina de iarna, sau un articol pentru masina ceva.Bafta

| Andreea_2177 a răspuns:

Eh, eu zic sa lasi aparaturile deoparte si sa ii iei ceva semnificativ, ceva sa isi aduca aminte de tine. Eu am vazut pe www.cutiuta-muzicala.ro globuri muzicale si cutiute muzicale... si multe alte chestii de Craciun. Cred ca merita sa incerci. Succes;)

| Simona_3986 a răspuns:

Sa fie ceva mai special, iai putea face o felicitare si o mica atentie cred ca va conta mult pentru el...

| dianar a răspuns:

Poti sa ii faci un calendar de perete cu pozele voastre. Sigur se va bucura si nu se asteapta la asa ceva.

Incarci pozele pe site si in 2 minute este gata calendarul http://www.tiparo.ro/calendare-de-perete

| kida_1862 a răspuns:

Sau poti sai darui un fular simplu si frumos ambalat intr-o cutiuta frumoasa. sau daca fumeaza, un set cu bricheta si scrumiera.