| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna TPU deci vam zis ca nu mrge mozilia firefox imi apare apliction not found cand dau clic pe ea si am incercat sa imi instalez alt browser si tot asa imi apare cand vreau sa il instalez

1 răspuns:
| Zidovsky a răspuns:

Exact aceeasi pb am avut-o si eu, la mine mergea, si de fiecare daca cand dadeam rr la pc sau il inchideam, cand il porneam iarsai, si incercam sa intru in mozilla imi scria exact ca la tine. Intra in control panel-> change program, si cauti mozilla acolo. O dezinstalezi, dupa care descarci din nou mozilla si schimbai locatia unde se instaleaza, pune-o de ex in D. Ce-l putin, eu asa am scapat de aceasta pbbig grin