| RobertGabriel a întrebat:

Bună ziua! Mă numesc Robert-Gabriel Văduva născut pe 30.07. 1994 în localitatea Ovidiu, orașul Constanța. În trecut am fost bolnav de paneotită, avc și am suferit ortopedic din cauza fotbalului, steroizilor anabolizanți, drogurilor si a accidentelor cu mașina(neculpabile)deoarece mergeam rar la antrenamente și frecventam ședințe de droguri apoi invers. Am fost trimis în străinătate în Regatul Unit după ce am fost anexat prin computerul tomografic deoarece aveam tumori craniene(2018). Înainte de computerul tomografic am fost trimis în judecată pentru trafic de droguri(2015), am fost închis in IPJ CTA 2 luni apoi am fost pus sub urmărire penală. Am ieșit mult mai bolnav decât credeam cu probleme de sănătate.Am mers la facultate la Universitatea Maritimă din Constanța promovat cu 31 de credite dar nu au vrut să-mi înmâneze nici o diplomă. Am rămas răvășit, bolnav și cu probleme în familie(despartiri si împăcări) nu mai recunoșteam și nici nu-i recunosc așa bine uneori cred ca sunt din metoda ‘accident profesionist’ am avut o relația conjugală de 7-8 ani pe parcursul liceului ‘Virgil Madgearu’ și după care am fost părăsit. În prezent sunt bolnav de leucopatite și Parkinson disease și cu pareză multiple la piciorul drept și am căzut/sărit de la balcon și mi-am fisurat coloana/coasta. Am avut un accident cu scuterul la 14 ani neculpabil, 4 accidente cu mașina Audi a6 în care am scăpat viu dar vătămat tot neculabile accidente provocate in mod obsesiv de cineva(dușman, cunoștințe, rudă) poate mai mulți care vroiau să mă distrugă să numai exist eu și familia mea.Am avut un cont de steam pe care jucam FarCry cu rank 800 cu foarte mulți bani în cont pe care uitasem complet de el ca am fost ucis de multe ori și am scăpat cu viață din cauza halucinațiilor de la droguri. Cu băncile nu mă înțelegeam pe atunci ca aveam acei bani în cont și restul vroiau sa-mi fure ADN-ul au reușit într-un final să mă trezesc cu alt nume din Robert Văduva să mă numesc Robert-Gabriel Văduva să nu ajung democrat și să fiu analfabet. Am avut multe capete de acuzare ca am fost lăsat să fac ce vreau chiar si mergând la psiholog. Pe care nu le recunosc a fii comptabile cu ființa mea,acuzat de furt. Au reușit să mă îmbolnăvească prin pușcăriile din Anglia și aici în IPJ cu toate bolile posibile Parkinson,alzhaimer, necroza, cancer uterin etc. Am fost internat la reanimare într-un re-hub după ce am fost acuzat de ‘bodily harm - intention to stabb’ mai pe scurt am fost lasat singur în casă după ce am așteptat aproximativ 2luni la medic deoarece nu știau ce sa-mi facă și tratau cazul acesta minuțios dar în așteptare și corpul meu a ajuns într-o stare de vracerare continu și simțeam ca numai am sânge în corp era de culoare neagră. În prezent împlinesc vârsta de 30 de ani peste câteva zile … conturile mele de crypto și restul sunt anexate și am fost și la poliție o singura data dar fără răspuns adică numai am viața personală și nici bani trăiesc de pe urma lor a părinților fără nici un act : de abia îmi încarcă creditul pe telefon și nimic nu este pe numele meu nici internetul. Vor să mă știe un copil bolnav de Parkinson și toți m-au trădat și mă trădează în continuare cum știu mai bine. Se presupune ca am avut mai multe relații și cu alte femei cu care am avut copii care seamănă cu mine dar nimeni nu mă recunoaște a fi tatăl lor. Și cu toate acestea închei aici ca sunt multe de zis în legătură cu starea mea spirituală am reușit să ating zeitati prin Medusa și să mă transpun în jocuri. În prezent împlinesc vârsta de 30 de ani și estetic nu arăt deloc bine viziunea mea nu este bună ei profită ca nu reclam nicăieri, ce pot face? Am nevoie de un avocat aici în România? deoarece am primit o pensie privată de la NN. Și mă aflu în aceeași stare, fără carduri

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ți-ai luat tratamentul azi?

| RobertGabriel explică (pentru gabicoo):

De atunci până acum, dar probabil îți trebuie ochelari de cal sau știință să observi cine este culpabil sau de ce.

| johnnny123 a răspuns:

Nu ai nevoie de un avocat, ai nevoie de un psihiatru. De urgență.

P.S. Iar dacă zici că suferi și de "cancer uterin", atunci mai ai nevoie și de cineva care să-ți explice diferențele dintre femei și bărbați.

| RobertGabriel explică (pentru johnnny123):

Păi probabil nu va da-ți seama ca au reușit tot ca la carte și cazul este colosal, și este totul împotriva mea dar în favoarea lor și merg la psihiatru de atunci din 2015

| mastadont a răspuns:

Părinții tăi și poliția fac bine ce fac restricționându-ți accesul la bani pentru că orice fel de drog nu poate decât să-ți agraveze problemele. Renunță la orice fel de drog și la alcool și o să vezi că te vei simți mult mai bine.

| RobertGabriel explică (pentru mastadont):

Eu nu am acces la droguri deoarece nu am acces la prieteni ca sufletul meu este mort.

| TimberWolf a răspuns:

Ce-ai bagat frate azi?

| ioana748 a răspuns:

Sa fii sanatos si sa le dea Dumnezeu putere parintilor tai sa te ajute.
Spui ca nu mai ai prieteni. Foarte bine, ca oricum nu cred ca erau de calitate daca va dro gati impreuna.
Iti doresc sa reusesti, sa depasesti acest moment si sa apreciezi libertatea.
Multa sanatate,