| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaaaaaaaa! Am o intrebare 8.90 e o nota buna.Mersi.

Răspuns Câştigător
| Prunariu a răspuns:

Nu este o nota excelenta, dar nici prea proasta, fata de un 5 sau 6, e una mediu, oricum nu-ti
vei face calificativul 5!

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Și hai să filozofăm pe tema asta, draga mea.
-->whothefuckcares.

| itscloudyoutside a răspuns:

Normal. Dar asta doar daca ai meritat-o intr-adevar, fara "surse de inspiratie".

| alexralu34 a răspuns:

Sigur ca e mai buna ca un 4 sau un 6, tu ce crezi?

| thegreatgatsby a răspuns:

Da este.

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Mersi mult, nu va suparati ca v-am intrebat!

| Yppy a răspuns:

Da, este o nota buna.

| Prunariu a răspuns (pentru Yppy):

Nu este o nota excelenta, dar nici prea proasta, fata de un 5 sau 6, e una mediu, oricum nu-ti
vei face calificativul 5!

| BeatriceBiaa a răspuns:

In ansamblu nu e o nota rea, insa conteaza la ce materie e nota asta. totdeauna este loc de mai bine asa ca depinde si ce vrei tu tongue

| Razvan03Andrei a răspuns:

Depinde la ce materie sau...foarte multe chestii depinde de aceasta nota, dar DA.in general

| Cocayne a răspuns:

Depinde daca e la un test sau la o ascultare (la lecie ) e buna dar la examen e bunicicabig grinbig grin