| anonim_4396 a întrebat:

Cand sunt in pat si e liniste incep sa aud un sunet ciudat un tarait + un bas gros si puternic (oriunde il aud cand e liniste ) cine stie ce este funda.
Astept explicatie stiintifica, ceva de genu. Daca nu ma credeti incercati.
FUNDAAAA
P. S. scuze categoria aleasa

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Iti auzi pulsul prietene. iar taraitul este produs de miscarile ce se petrec in corpul tau, sangele care circula prin venele de langa ureci si oasele gatului care se misca oricat de nemiscat ai incerca sa stai. Sunetele astea sunt acoperite si de sunetul adierii de vant. De aceea le auzi doar cand e foarte linistehappy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai bine ar fi să faci un control medical.
Este posibil să fie ceva pe bază fizică sau psihică.

| XxRealmToReactsmxX a răspuns:

Tarait=Ai otita. Da-mi reply si zi-mi cat de tare se aude acel "Tarait", cine stie. Poate nu ai otita.
Bas=E normal happy

| CoquineNoire a răspuns:

Sunt doar neuronii tai care asculta rock...au gusturi bune.

| bluebios a răspuns:

Este sangele care circula prin vasele din pavilionul urechii si peretii canalului auditiv. Daca vrei sa faci un experiment si sa-l auzi mai puternic acopera-ti urechea cu un pahar.