| DyaElla a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator vis al vostru? Cum il puteti explica?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Cel mai infricosator vis al meu. hmmm pai de obicei pe la 12-13 ani ai o perioada de cosmaruri,iar,cel mai ingrozitor vis al meu a fost:
Eram in sufragerie, ma trezesc deodata, pc-ul stins(cand e aprins nu mi frica de nimic.nu stiu dc,nu intrebati,e ca o plapuma),usa de la sufragerie deschisa,ies pe hol si vad.un demon,rosu cu coarne,furca si tot sarea pe pat si ma intepa cu furca si nu stiu cum tot mai scapam si venea de multe ori pana cand am iesit afara si venea in zbor dupa mine,am ajuns in cartier,ziua,deci nu imi era frica, prietenii mei(nu stiu cum au ajuns) erau langa mine, si aruncam cu pietre in el.

PS:uite niste smecherii ca sa invingi cosmarurile:
1. zici Tatal Nostru pana adormi
2.Cand esti in cosmar.si. esti cat de cat constient inchizi si strangi ochii tare si apoi ii deschizi brusc(din a 3-a incercare ar trebui sa mearga)
3.E visul tau, tu faci regulile, incearca sa prinzi curaj si sa te lupti cu "personajul/e"
4.Strigi cat de tine gura, daca e cineva langa tine o sa te trezeasca.

9 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Ca i-au 10 in examene!

| Majj a răspuns:

Cele mai infricosatoare sunt cele pe care nu le pot explica.

| FucktheSystem a răspuns:

Am un vis care mi s-a repetat de mai multe ori.
Mergeam cu familia și niște prieteni al o casă la țară, Casa era poziționată pe un deal și în jos avea pădure. Eu și prietenii ma decis să ne plimbăm, să urcăm pe deal. Pe deal vine un câine cu 3 capete, eu mor de frică dar ceilalți îl mângâiau și îmi spunea că e cuminte și nu trebuie să îmi fie frică. Până la urmă câinele fuge și ne îndreptăm din nou spre casă. Casa avea un puț și eu vedam în puț cum se aruncă și iesie o femeie fără cap care ținea doi copii în brațe. Nimeni nu mai vedea asta. Trec peste asta și zic că e imaginația mea. Mai încolo decid să urc în pod, am niște halucinații și fantoma unei fetițe vine să îmi spună să nu mai urc niciodată acolo. Doua din prietenele mele decid că vor să urce, le avertizez, nu ascultă. Aud urlete, ele cat prin tava, se umple de sânge și ele mor. După urmează înmormțntarea, mustrările de conștiință și etc.
Probabil povestit nu pare înfricoșetor dar când îl visezi e, mai ales că cele care au murit sunt prietene cu mine în viața reală și că visul se repetă. E groaznic.

| BRG a răspuns:

Nu țin minte visele, dar realitatea este foarte înfricoșătoare, visele ca visele noaptea visezi, pînă dimineață uiți ce ai visat, dar realitatea nu o poți uita sau compara cu un vis oricît de urît ar fi el.

| rZv995 a răspuns:

Ca sunt ipotent!
Cel mai groaznic!

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Am avut un urzuletz.[un broscoi]hee hee
Cand eram m`ai mica dormeam tot timpu cu ellove struck.
Si intr`oo seara am visat ca ma bate cu matura si avea fata de zombilaughing).
De atuncea il urasclaughing
Da mami nu ma lasa sa il arunc deoarece este primul meu ursuletz primit de la bunicutongue

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Am visat-o pe Marioara.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ca picam intr-o piscina si muream!
Dar fantoma mea putea sa vada ce fac doctorii cu trupul si nu puteam sa accept ca am murittongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unul care a devenit și realitate, moartea mamei!
Pa, pa.