| anoni a întrebat:

Care ar fi cele mai stupide inventii ale secolului 21?
fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusii cred ca masina timpului va fi inventata in acest secol

Rusii cred ca cele mai importante inventii ale secolului trecut sunt explorarea spatiului si computerul.

Intrebati despre reusitele secolului XX si XXI, rusii au numit explorarea spatiala, computerul (14%), telefoanele mobile (8%), televiziunea si Internetul, relateaza Pravda.

Cat despre secolul XXI, conform unui studiu realizat de Centrul National pentru Sondarea Opiniei Publice, rusii cred ca acesta va aduce miracole precum masina timpului si teleportarea.

21% dintre rusii chestionati cred ca acest secol va aduce leacul pentru toate bolile, in timp ce 14% sunt convinsi ca zborurile spatiale vor fi disponibile pentru oricine.

Alte 13% dintre persoanele intervievate spera ca acesta va fi secolul masinilor zburatoare si al vehiculelor care circula cu viteza luminii (11%).

Sondajul mai arata ca 7% dintre rusi cred sincer ca in acest secol oamenii vor fi capabili sa-si citeasca gandurile, iar 6% sunt convinsi ca va fi descoperit elixirul tineretii vesnice. 5% spera ca se va descoperi masina timpului, iar 3%, teleportarea.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Facebook-ul mah, facebook-ul.
Si din secolul 20, berea fara alcool.laughing

| Dmesss a răspuns:

OTV, vuvuzela, Twilight, calificativele, TPU, Justin Bieber, piatra de lemn, socatele de casa, Sandu Ciorba, reinventarea lui Puya, PSD+PNL, mentalitatea lui Gigi Becali, si perversul de pe Targul Ocna.

| NOBODY a răspuns:

Eu

Răspuns utilizator avertizat
| agentulagent a răspuns:

Useri care nu stiu sa puna o intrebare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai importante corporatii din lume si cei mai mari inventatori au lansat de curind produse care au revolutionat piata existenta: masina-barca, haina invizibila, aparatul de zbor Skyray sau generatorul de energie pe baza de hidrogen. Suntem in fata unui fapt implinit: viitorul supertehnologizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genunchierele pentru serpi, parasuta pentru pilotii de locomotiva, tigara electronica, cosciugul cu ceas, paturile cu atas pentru amante, sifonierul cu sonerie si chestia aia care o oferi tu.