| Pentium a întrebat:

Care este diferenţa dintre Varicocelul de cîmpie şi Varicocelul de pădure?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa inteleg ca cel cu varicocel de campie este epilat pubian?

| DBlack a răspuns:

Unul este de campie, altul de padure, poate ca ala de padure are fobie la copaci... legat de cocosi, sunt protejati de lege, nu te gandii ca exista politia cocosilor de munte ( nu ca n-ar fi in stare sa faca astia asa ceva)

| Acier a răspuns:

Varicocel de campie? de padure? rolling on the floor

| Anestezia a răspuns:

Varicocelul de campie traieste la campie iar varicocelul de padure in padure fudizza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yaricocelul de campie nu poate urca muntele lui venus.nu este adaptat.cel de padure are ceva gheare, se pate cocota dar nu poate ataca varful.in schimb varicocelul de munte nu numa ca il urca dar il si cucereste, trecand pe sub bolta palatina, drept spre varful cel maret.

| Pentium explică (pentru anonim_4396):

De munte ştiu că este cocoşul...Cocoşelul de Munte este chiar protejat (pentru a nu fi vînat)...deşi clar nu ştiu cum / cu ce este protejat Cocoşul de Munte.