| IMC90 a întrebat:

Care este varsta voastra psihologica?
As aprecia daca ati avea curajul sa faceti un print screen cu intreg rezultatul dat.
http://www.portalroman.com/......ai-56.html

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Pfoa, nu știu la care grămadă să mă-ntind...laughing Dar în caz de primit ignore îmi apare ce postează ăla, doar el e cel care nu vede ce aberez eu, deci nu e asta, acum m-am gândit.
Dracu', tu pe ciuperci, eu cu capu-n nori aka...rolling on the floor

| IMC90 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

or fi sters adminii userul cu totu, sau a raportat cineva la greu thinking

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 explică (pentru wdexwjmwd):

Pai, intreba-l pe GenOm happy

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 explică (pentru wdexwjmwd):

Pai eu am zeci de schimburi de replici, tu crezi ca mai stiu exact? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Stai că nu ne înțelegem, eu am văzut de prima oară. Uite cum se vede de la noi:

http://i.imgur.com/Jr2O3.jpg

La dubioșenia asta ne referim.:))

| IMC90 explică (pentru anonim_4396):

Cu Prometheus

Acu vad ca au disparut raspunsurile, nu prea intelegeam la ce te referi initial.

| Ramo137 a răspuns:

Mie mi-a iesit 36 si am 15 ani

| qrage a răspuns:

Varsta reala 37, varsta psihologica 34 happy

| ZvT a răspuns:

Mda, vârsta psihologică 39 de ani. Bine măcar că nu mi-a dat peste 60.

| Kairon a răspuns:

Varsta biologica:13
Varsta psihologica:27
Am uitat de print ca am dat pe alt test big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Deci pina la urma, nu te certai singur. Si de ce nu stii ce face Bacemi? laughing

| IMC90 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea seman cu Ciresica laughing

| an0nim025 a răspuns:

Virsta biologica 15.
Virsta psihologica 33.

| xVogue a răspuns:

Varsta biologica: 15 ani
Varsta psihologica:25 ani

| JeSa a răspuns:

Mi-a iesit - varsta psihologica: 37... si am 26 ani. tongue