| PiratulJack a întrebat:

Care sunt intrebarile de la testul de inteligenta? Cum se puncteaza? Poate sa imi faca careva dintre voi testul?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Draga pirat, sint zeci-sute-mii de teste de inteligenta diferite, iar scopul lor e sa fie rezolvate pe loc, pentru a evidentia in ce masura faci conexiuni logice si rationezi asupra unor probleme de gindire, nu e nimic de tocit/invatat.

| eucumine010 a răspuns:

Daca ai postat asa ceva aici, e clar ca nu esti prea inteligent.

| PiratulJack explică (pentru eucumine010):

Ma uit la raspunusl pe care mi l-ai dat si vad ca la inteligenta semeni cu persoana pe care o lauzi.