| KyraW a întrebat:

Cati dintre voi se cred speciali in vreun fel? De ce?

33 răspunsuri:
| BlueBolty10 a răspuns:

Klepto si Ema, nu vorbiti mai bine pe chat?

| fullsence a răspuns:

De un an ma bucur de un subconstient schimbat, am reusit sa elimin toate valorile sociale false dupa care tindeam sa imi construiesc o scara de valori, am pastrat doar ceea ce este cu adevarat important si acum simt ca traiesc mai frumos ca niciodata in fiecare zi, pentru ca am o minte limpede si sunt tot doar o energie pozitiva, ca si cum am gasit sensul vietii.

| TheCritic a răspuns:

Pai ca sa nu "filosofim" pe aici si sa zicem vechea si interminabila poveste "EU SUNT UNIC/UNICA" o sa iti zic prin ce ma diferentiez eu de restul din viziunea mea deci...sunt speciala.Pai prin muzica pe care o ascult si prin numele pe care il port.Am un nume de floare, de trupa si de chestia care da culoare ochilor...Iris.Imi place chiar daca acest aspect nu a fost din totdeauna.Muzica,pai ea imi coloreaza fiecare coltisor al sufletului.De curand am descoperit carbunele ce-mi deseneaza fiecare clapa a pianului pe suflet iar fiecare coarda a chitarii ma strange de mana atunci cand o ating.Este firesc sa te simti special si depinde in proportie de ~70-80% de personalitatea ta. Poate ca mai sunt si alte aspecte pe care eu nu le vad dar cu siguranta le traiesc si le simt.tongue