| anonim_4396 a întrebat:

Cati virusi psihologici cunoasteti? care sunt actiunile lor asupra oamenilor si ce metode de protectie exista impotriva acestor virusi?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ma declar necunoscator in privinta asta.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, Marioara ar fi unul. Si cea mai buna metoda de protectie este raportarea urgenta a oricarei intrebari pe care o posteaza.

| alessia5158 a răspuns:

"virusii psihologici" asa cum ii denumesti tu sunt asa numitele MESAJE SUBLIMINALE. Ti-am gasit aici ceva pe intelesul tau : http://www.scientia.ro/......inale.html

| DorelSudoru a răspuns:

Ne place maraciuca!