| RazzMTB a întrebat:

Ce a fost inainte de Big Bang? Ce parere aveti despre Universe Bubble?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce preferi sa te minti ca a fost un creator sau ca inca nu avem posibilitatea sa cunoastem? oameni aleg prima varianta,ei mereu aleg varianta usoara de asta,sincer mie nu imi pasa de un creator indiferent,nepasator ca asista la suferinta acestei lumi,indiferent cum se numeste el ca e deist,teist,panteist, politeist nu ma intereseaza,in toata istoria vieti a fost enorm de multa suferinta, si cica exista un dumnezeu bun si iubitor,du te la un spital cu copii cu cancer sa vezi suferinta apoi sa vorbim de dumnezeu tau, crestini spun ca cica lumea e a diavolului si asta face ce are chef, atunci ce rol are dumnezeu, vezi cazul iov, satana face ce are chef cu el iar dumnezeu aproba totul

| gabicoo a răspuns:

Piticii din capul tău.

| RazzMTB explică (pentru gabicoo):

Piticii sunt niste personaje fictive care se regasesc in mitologia nordica, iar eu sunt ateu naturalist, nu cred in astfel de personaje. In schimb, mai citeste odata intrebarea, poate dai un raspuns pertinent.

| gabicoo a răspuns (pentru RazzMTB):

Nu înțelegi că ai inceput să plictisești lumea?

| RazzMTB explică (pentru gabicoo):

Mai citeste odata intrebarea.

| gabicoo a răspuns (pentru RazzMTB):

Am citit. Se pare că de la căldură creierul tău a început să facă "Bubble" și te crezi stăpânul universului.

| RazzMTB explică (pentru gabicoo):

Termina vere cu miștourile si raspunde la intrebare

| gabicoo a răspuns (pentru RazzMTB):

De ce să termin. Tu ai pus o întrebare la care nici oamenii de știință nu au reușit să răspundă. Dar dacă te răcorești un pic in frigider îți vine mintea la cap și te deloghezi de la TPU timp de o săptămână.

| sabin89 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu știam că sunteți veri...

| RazzMTB explică (pentru sabin89):

What?

| LisaJulie a răspuns:

Foarte greu de spus! Unii spun ca nu a existat un început a toate ci ca a fost întotdeauna un Univers