| Blazer a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca mai ai cateva saptamani de trait?

Răspuns Câştigător
| viorelleu a răspuns:

Mai intai de toate as incerca sa nu ma gindesc la nimic de genul:voi muri! as face tot posibilul sa gasesc speranta ca in fiecare dimineata sa trag de timp sa apuc zorii revarsindu-se la orizont si sa- i privesc tragind aer in piept cu putere si sa sper ca totul e o cacealma si ca o sa traiesc mereu, mereu cu speranta de maine

20 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Bla,bla bla, bla bla-bla-bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As trai din plin, m-as distra la maxim si as face fapte bune.

| Neighborhood a răspuns:

As face tot ce nu am facut in viata asta...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aş face orice ca să trăiesc mai mult de cele trei săptămâni cu orice preţ.
Iar dacă nu voi reuşi, voi muri încercând.

| allgamemuziq a răspuns:

Ce as face? sigur as merge la toate rudele sa imi iau ramas bun de la ele, prieteni etc, iar dupa cred ca as vrea sa vorbesc cu un doctor sa ma impartasescsad pentru ca nu prea ma duc eu la biserica, dupa aia sigur as face *** cu mai multe fete mas duce la toate fetele care imi plac si nu am facut dragoste...iar dupa aia as strange-o pe mama in brate tot timpul nu as mai lasao din mainile mele iar dupa voi fi fericit ca mor pentru ca voi ajunge langa sora mea decedata si o sa o iubesc cum nu am iubit-o niciodatacrying...

| Th3Oo a răspuns:

Hmmm...pai m-as duce la toti cunoscutii sa imi iau ramas bun, as face tot ce n-am facut pana acum, as petrece mai mult timp cu familia si cu prietenii...dar totusi, sper sa nu i se intample la nimeni asta.

| AngieT a răspuns:

Considerand ca oricum imi traiesc viata si asa nu as face nimic neobisnuit insa mi-as sufoca prietenii si mama

| chandnisharma a răspuns:

As fugi la cel pe care il iubesc macar pentru 2 din saptamanile alea le-as petrece cu el, sa stiu ca am fost fericita

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Mi-as trai viatsaaaa din plin sa fac tot ce nu am facut pana atunkiiii

| dordel_2176 a răspuns:

M-as pune pe treaba sa caut un tratament sa ma vindec... sau... bucket list

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As trai.

| Astaeparereamea a răspuns:

As vina persoane ca tine care pun intrebari de acest gen, cum te prind te las fara bilute

| Vizitiul a răspuns:

M-as imperechea cu o vaca, atat de taur sunt.

| deeeeeebora a răspuns:

M-as impaca cu Dumnezeu, gandindu-ma de ce Dumnezeu mi-a lasat timp sa stiu ca voi muri si nu m-a luat viata printr-un accident.
le-as spune apropiatilor ca ii iubesc si sa fie tari traind cu credinta in Dumnezeu
cam atat, nu cred ca daca afli ca vei muri mai ai chef de distractii, cum colegii mei de pe TPU au raspunslaughing

Răspuns utilizator avertizat
| NickiMinaj a răspuns:

M-as deprima grav de tot.

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai as petrece foarte mult din acel timp cu familia,cu cei dragi,imbratisandu-ne,amintindu-ne momentele frumoase,vorbind.M-as ruga totodata pentru mine si pentru cei dragi,as calatori undeva pentru ultima data,as face multe multe plimbari in aer liber si as asculta muzica.E foarte putin timp.Cel mai mult din acest putin timp l-as petrece dupa cum am mai zis,cu familia fiindca e cea mai importanta din viata unui om,in ea te-ai nascut, te-ai format, ai devenit om.

| DorelSudoru a răspuns:

Toti ziceti ca ati tri dar nu va fi asa pentru ca nu o sa puteti stiind ca nu veti mai exista in cateva saptamani...Yo mas omori de cand aflu vestea si este sigura sa nu mai stau suparat si sa ma gandesc.

| Dey_9165 a răspuns:

Buna intrebare! As medita la toate lucrurile care nu mi-au folosit, si la care cu toate acestea am apelat.Pentru ca Sf. Apostol Petru spunea:"Toate lucrurile imi sunt ingaduite, dar nu toate imi sunt de folos!".As multumi pentru viata care mi-a fost data si m-as ruga ca finalul sa fie cat mai putin dureros. Nu avem niciun drept sa ne razvratim pentru ca viata fiecaruia dintre noi ne-a fost data fara sa o cerem si ne va fi luata fara sa fim intrebati.

| turcudenis99 a răspuns:

Nimic as sta pur si simplu oricum asta-i ceva ce nu poate fi evitatsad