| Tron a întrebat:

Ce ai face daca ai fi singur pe lume?

24 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Mi s-ar face o pofta nebuna de cipercile alea viu colorate, care provoaca o alta viziune realitatii, urmata de un somn lung, lung...etern, deci as pleca imediat in cautarea lor sa-mi stapanesc incredibila pofta.

| mihaibrasov a răspuns:

M-am gandit si eu la asta mult. Sa te trezesti de dimineata sa nu mai existe niciun om de pe planeta. Parerea mea e ca, dupa nu mult timp, innebunesti de atata singuratate si mori din cauza ei.

| MeScorpion a răspuns:

M-as clona.

| chelstone a răspuns:

M-as sinucide...

| Bogdanux a răspuns:

Multe si frumoase...

| WR104 a răspuns:

Ce ar fi daca nu ai mai pune intrebari stupide?

| Măcrin a răspuns:

Aş freca-o

| ZEU93 a răspuns:

M-as plictisi, macar inca 5 oameni sa ramana sa jucam un fotbal 3 la 3 laughing

| ELLSSA a răspuns:

As muri de singuratate si de nebunie...
Sa fiu doar singura " cuc" pe lumea asta?sad

| hatze a răspuns:

Detoate! nu miar trebuie banii nimic! er fii cool

| Tron explică:

@WR104:
Nu ti-ai mai pierde tu timpul? Si nu stiu de ce te ostenesti sa imi raspunzi daca nu e legat de subiect.Am si eu o intrebare pentru tine.Ai creierul plat?

| forever4you a răspuns:

NU vreau sa fiu singura pe lume,nu imi place sa fiu singura, am nevoie de prieteni, familie. iubit day dreaming

| AnneMarri a răspuns:

m-as da mare

| TeREe a răspuns:

Masi distar la maxim fara sa imi conteze de ceilalti mai ales daca asi fi singura pe lume:p

| FurtunaDiesel a răspuns:

As lua toate parcarile la rand si m-as plimba cu ce masina vreau!

| milom a răspuns:

In primele 8 ore - ceva mancare. 4sho.

Apoi as "incerca" sa duc o viata. Cat se poate. Daca nu sunt pericole mari - mancare, somn, citit, laba. Nu vorbesc la misto.

| Wildie a răspuns:

As plange... macar sa fie si cu mine cineva {}♥

| ✿puffa✿ a răspuns:

As lua toate animalele din petshop acasarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea sa fiu singur pe lume. Nu as avea ce sa fac. Ar fi plictisitor, naspa si mi-as petrece toata viata nevorbind cu nimeni. Daca asi fi singur pe lume as merge in multe calatorii, dar si asta ar fi naspa ca nu asi putea sai arat nimanui ce aflu. Cred ca m-as duce intr-o statiune de lux. As fi singura si toata statiune in care sunt piscini si nu stiu ce ar fi a mea. Te rog da-mi fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos,BRAVO,as vrea sa stiu cine esti, intrebarile sint fff corecte, e normal sa vrei un raspuns.SINGUR PE LUME? ar insemna sa fii INFAPTUITORUL.rapuns:as face o alta lume,sincera, fidela, etc.mai buna.SUCCES.

| cevazacelamineintorace a răspuns:

M-am plictisi de moarte, fiindca nu as avea ca sa fac...altfel e cand ai cu cine sa vorbesti, sa socializeziwinking

| Razvan22 a răspuns:

Ai putea sa faci ce vrei.

| Alin_Nicolae_1996 a răspuns:

Eu m-as duce direct la altex si miasi lua o tableta si apoi masi duce sa iau o masina si multa mancare

| gheorghe1 a răspuns:

Multee...