| SaveTheNature a întrebat:

Ce anume va enerveaza cel mai mult? sau cine? (explicati).

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Falsitatea.

16 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Prostia mea dreaku.Am tot incercat sa scap de ea si am tot sperat dar degeaba.Se pare ca trebuie s-o accept.

| Ecea a răspuns:

Aroganta
Oamenii care se cred inteligenti si destepti dar nu sunt.

Bine, pe langa astea sunt multe alte lucruri care ma deranjaza la lumea din jurul meu, insa astea cel mai mult.
Pot scrie o lista imensa despre ce ma enerveaza la oamenii din jurul meu.

| Bogdanux a răspuns:

Prostia curata.

| AlxMro a răspuns:

Prostia, care la oameni se manifesta in doua feluri. Sunt oameni "prosti" care stau in banca lor si nu deranjeaza, tot respectul. Exista si oameni prosti care pe deasupra sunt si idioti in sensul ca in orice situatie a comunicarii sau in orice situatie unde exista o interactiune acestia actioneaza foarte imatur, de fapt ei nu au un scop anume poate doar de a iesi in evidenta. Asta ma enerveaza la culme, tipul acesta de oameni mentionat mai sus.

| AlxMro a răspuns:

Poate nu are rost sa comentez dar sub intrebarea ta scrie "(explicati)". De ce ai dat funda cuiva care nu a explicat raspunsul la intrebare?

| SaveTheNature explică (pentru AlxMro):

U am crezut ca utilizatorii TPU imi vor da raspunsuri si a 2 a zi si a 3 a zihappy

| Inferno a răspuns:

Ignoranta si prostia.

| Dash a răspuns:

Alarma ceasului, cand ma trezeste dimineata...

| SaveTheNature explică:

Sa inteleg ca aici au raspun doar oameni desteptilaughing

| MâţulMov a răspuns:

Ma enerveaza prostia. Adca, nu esenta prostiei, pe aia o ador, sau trollingul bun, pe care il ador la fel de mult, ci prostia excesiva.
Adica, unii handicapati, cum sunt mai multi de la noi din clasa, se lauda ca ei au medii de 6 si 7, in timp ce eu si cu inca un baiat care avem din toate mediile numai 3, 2 de nota 9, iar restul mediilor de nota 10 nu ne laudam deloc. Deci asta e un lucru nechibzuit din partea lor.
Sau sa te puna profesorul sa dai 10 ture de teren, cand tu esti in pantofi straight face (asta doar pntru a juca fotball, ca daca stau pe banca nu-i lasa).
Dar prostia nevinovata pe care uneori o mai practic si eu imi place.
Iarna trecuta, se formasera numai ghetusuri pe tot terenul de sport, in clusiv la poarta de la intrarea terenului de sport.
Pai, noi ne bulgaram, si incepem sa alergam unii dupa altii vreo 5 sau 6 pustani, si cadem la alunecusul ala de la intrarea pe terenul de sprot si ne facem gramada laughing Asta-mi place la nebuni.
Si mai este si prostia intentionata cu exemplul: dovlecii vecinilor.
Vizavi de terenul nostru de sport, niste oameni isi aveau casa. Pe gardul scolii crescusera dovlecii oamenilor, niste dovleci din aceia inca necopti, dar lunguieti.
Niste inculti s-au gasit sa se urce pe gard si sa doboare dovlecii vecinilor, desi stiau ca diriga lor este cea mai aspra profesoara din clasa straight face
De, asta ma enerveaza pe mine cel mai mult, prostia, dar nu prostia omeneasca, ci calalta prostie, nechibzuita. Spun nechibzuita fiindca prostia omeneasca este chibzuita, dar este chibzuita gresit.

| FlorinDiablo a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza persoanele proaste dea dreptu, ca sunt si persoane sau neinvatate intr-un anumit domeniu dar daca le explici cum sta treaba inteleg si cel mai tare ma enerveaza aroganta si nepasarea

| giuly a răspuns:

Oamenii constipaţi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna si Prostia omeneasca...Prostia dc? am nevoie sa vorbesc cu cineva pe aceeasi limba.sa priceapa fiecare... Minciuna dc? Nu incerca sa pacalesti adevarul niciodata.Imi place ce este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii crispati

| ionutzul31 a răspuns:

Prostia si/sau incompetenta pentru ca de aceea tara asta nu mai progreseaza asa cum a facut-o o data

| Aluiin a răspuns:

Zgomotul tantarilor cand trec pe langa urechi.